אוצר מילים למבחן אמיר

הכנה לקראת המבחן

מבחן אמיר דורש הכנה, תרגול והעשרה של אוצר מילים למבחן אמיר. הצלחה במבחן מובטחת לנבחנים אשר משקיעים ומתכוננים כראוי למבחן. נבחנים אשר מגיעים למבחן ללא כל הכנה מתאימה צפויים לקבל ציונים ממוצעים בלבד. את ההכנה הטובה ביותר לקראת מבחן אמיר אפשר לקבל בשיעורי האנגלית של קורס פסיכומטרי ובקורסים מיוחדים של הכנה למבחן אמיר ושיפור כישורי אנגלית. במסגרת ההכנה למבחן כדאי ללמוד אוצר מילים למבחן אמיר, לפתח את כישורי הבנת הנקרא ולתרגל סימלוציות של מבחן אמיר בזמן אמת. סוגי השאלות במבחן מתחלקים ל-3, במבחן תמצאו שאלות של השלמת משפטים, ניסוח משפטים מחדש והבנת הנקרא.

למה צריך אוצר מילים למבחן אמיר?

מילון מורחב של אומר מילים למבחן אמיר מכיל כ-4000 מילים וביטויים שכדאי ללמוד לקראת הבחינה. תלמידים בעלי רמה טובה של אנגלית יגלו שהם כבר מכירים חלק ניכר מהמילים. כל המילים במילון נבחרו מתוך מחשבה והיכרות עם המבחן. אוצר מילים עשיר מסייע לנבחנים בהבנה טובה של קטע הקריאה והשאלות. חוסר הבנה של מילים היא בעיה נפוצה במבחנים באנגלית. התקנון במבחן אוסר על שימוש במילון אנגלית במהלך המבחן. כל עיכוב של חוסר הבנה במבחן עשוי להתגלות כטעות מרה. הזמן הקצוב במבחן דורש אוצר מילים עשיר וטכניקה טובה של פתירת שאלוני אנסין.

מילון אוצר מילים למבחן אמיר

מילונים של מבחן אמיר מסודרים בהתאם לסדר של ABC או בחלוקה על פי נושאים. פרט למילים אפשר למצוא במילון גם רשימה של אותיות תחיליות וסופיות וטכניקות לניחוש פירוש המילה. הכרה של כל המילים והביטויים במילון מציגה רמה טובה מאוד של אנגלית. נבחנים אשר מכירים את כל המילים מצליחים לפתור את המבחן בזמן הנתון. אוצר המילים הרחב מתגלה כשימושי בקריאת מאמרים וטקסטים במהלך שנת הלימודים והכנות למבחנים בתקופת בחינות.

טיפים שימושיים להצלחה במבחן

רוב השאלות במבחן בוחנות שליטה באוצר מילים והבנת הנקרא. תרגול אומר מילים למבחן אמיר דורש שליטה באוצר של מילים אקדמיות באנגלית. מדריכים בקורסים של מבחן אמיר יוכלו להמליץ לתלמידים על מילים חשובות למבחן ומילים בעלות חשיבות משנית. את העשרת אוצר המילים מבצעים בעזרת שינון חוזר של מילים מתוך המילון. פרט לשינון רגיל כדאי להיעזר גם במשחקי לימוד מילים ממוחשבים, כרטיסיות לימוד ותליית שלטים עם מילים באנגלית בכל רחבי הבית. את כישורי הבנת הנקרא ניתן לשפר בעזרת תרגול של קריאה באנגלית באופן יומיומי. קריאה של ספרים, עיתונים ודפי אינטרנט באנגלית תסייע לנבחנים בשיפור רמת האנגלית לקראת המבחן.

עבור אל האתר הנייד